LR Restart Yourself Essential Aroma Roll-on - 10ml

Kód: 81070-1
Limitovaná edice
Značka: LIFETAKT
499 Kč
LR Restart Yourself Essential Aroma Roll-on
499 Kč 449 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

LR LIFETAKT Restart Yourself 
NAČERPEJTE SÍLU & UVOLNĚTE SE VE DNECH VOLNA

Nádherný vánoční čas – ale pro jednoho je toho často příliš! Váš restart za pár sekund díky inovativnímu dvojitému komplexu:
1. Jedinečný HOT-COLD-COMPLEX s konopným olejem stimuluje pleťové receptory, uvolňuje a může zabránit bolestem hlavy.
2. Účinný ENERGY-COMPLEX s eukalyptovým olejem, mentolem a kafrem osvěží a oživí smysly i tělo pro lepší koncentraci, energii a čistou hlavu.

Použití: Přejíždějte kuličkou po čele, spáncích a šíji 1–2krát zleva doprava a vnímejte okamžitý účinek!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lifetakt_Logo

 

LR LIFETAKT kombinuje prémiové doplňky stravy do individuálních řešení, přizpůsobených Vašim osobním potřebám, a to v každé fázi života. Bez ohledu na to, zda právě procházíte obdobím stresu, bojujete s nedostatkem času, nemáte prostor na vyváženou, výživnou stravu, nebo chcete shodit pár kilo – LR LIFETAKT Vám coby Váš kompetentní partner nabízí vždy to správné řešení – pro každodenní zlepšení kvality života.

Vezměte s LR LIFETAKT zdraví do vlastních rukou a udávejte si svůj vlastní životní rytmus. Produkty LR LIFETAKT jsou inspirovány přírodou a nejnovějšími poznatky z oblasti vědy a výzkumu. Výsledek: unikátní produkty s maximální účinností a trvale vysokou kvalitou. Významné nezávislé instituce, např. SGS Institut Fresenius, toto potvrzují například u Aloe Vera Drinking Gelů.

 

Nacházíte se na webové stránce LR partnera Tomáše Kuňáka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.