LR Aloe Vera Oriental Spa Olejový sprchový gel - 200ml

Kód: 20801-1
439 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

LR ALOE VIA Aloe Vera orientální lázeňská péče
VYCHUTNEJTE SI SVOU LÁZEŇSKOU OÁZU VŠEMI SMYSLY!

Odpoutejte se od všedního dne a ponořte se do smyslného světa wellness. Prožijte orientální koupelovou péči o vysušenou pokožku v zimě!
Cenný arganový olej sametově hebce ošetří vaši pokožku již při sprchování, Aloe Vera hydratuje a výtažek z chilli příjemně zahřeje ruce i nohy. S přitažlivou, sladce kořeněnou vůní pro dokonalý pocit tělesné i duševní rovnováhy. Oblíbíte si ho!

Cenný arganový olej a 15 % Aloe Vera sametově hebce ošetří a hydratují pokožku. Sladce kořeněná orientální vůně zavede do světa tisíce a jedné noci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LR Aloe Via

 

Vyživující a regenerační síla Aloe Vera Vás podpoří na cestě k přirozeně krásné a zdravé pleti – LR ALOE VIA. Nezáleží na věku, v našem sortimentu najde každý to pravé pro potřeby své pleti. Vy i Vaši blízcí tak budete komplexně, od hlavy až k patě, vybaveni tím nejlepším z Aloe Vera.

LR ALOE VIA kombinuje to nejlepší z Aloe Vera – její gel a 15 let zkušeností LR s Aloe Vera péčí. Vysoký obsah Aloe Vera, osvědčená kombinace účinných látek a přírodní síla cenných bio extraktů dělají z řady pečujících výrobků LR ALOE VIA jedinečnou a ve svých účincích rozmanitou péči, která:

regeneruje
• hydratuje
• zklidňuje
• a chrání

a to 100% bez parabenů a minerálních olejů.

 

Nacházíte se na webové stránce LR partnera Tomáše Kuňáka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.