Zdraví a výživa

Nejprodávanější

47 položek celkem
LR Mind Master Formula Green
359 Kč
80900
LR Mind Master Formula Red
359 Kč
80950
LR Cistus Incanus Bylinný Čaj
599 Kč
80404
LR Cistus Incanus Ústní Spray
669 Kč
80326
LR Vita Active Red
679 Kč
80301
Nahoru
Další produkty

Jak zůstat zdravý, cítit se dobře, fit a plný energie? LR se zaměřila právě na tuto oblast. LR LIFETAKT kombinuje prémiové doplňky stravy do individuálních řešení, přizpůsobených Vašim osobním potřebám, a to v každé fázi života.

Bez ohledu na to, zda právě procházíte obdobím stresu, bojujete s nedostatkem času, nemáte prostor na vyváženou, výživnou stravu, nebo chcete shodit pár kilo – LR LIFETAKT Vám coby Váš kompetentní partner nabízí vždy to správné řešení – pro každodenní zlepšení kvality života. Vezměte s LR LIFETAKT zdraví do vlastních rukou a udávejte si svůj vlastní životní rytmus.

Produkty LR LIFETAKT jsou inspirovány přírodou a nejnovějšími poznatky z oblasti vědy a výzkumu. Výsledek: unikátní produkty s maximální účinností a trvale vysokou kvalitou. Významné nezávislé instituce, např. SGS Institut Fresenius, toto potvrzují například u Aloe Vera Drinking Gelů.

Nacházíte se na webové stránce LR partnera Tomáše Kuňáka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.