Vita Active - vitamínová exploze

Nedostatečné zdroje vitamínů

O důležitosti vitamínů a jejich nenahraditelných účincích máme obecně široké povědomí a snažíme se je přijímat konzumací ovoce a zeleniny. V období chemických postřiků a rychlopěstování se ale může naše snažení snadno minout účinkem. Rajče, které vypadá na pohled lákavě, ve skutečnosti nemusí tělu dodat tolik „dobrého“, kolik bychom očekávali.

Co je Vita Active?

Vita Active je koktejl vitamínů z 21 druhů ovoce a zeleniny. K tomu obsahuje řadu stopových prvků a minerálů, které mají nezastupitelný vliv na fungování lidského organismu. Obsahuje červené hrozny, jablka, višně, bezinky, švestky, černý rybíz, ostružiny, šípek, červený rybíz, broskve, trnky, meruňky, jahody, borůvky, maliny, citrón, arónovou třešeň, ostružiník boysen, rajče, rakytník, karotku.

Doporučení

Vita Active je vhodný pro všechny věkové kategorie, od dětského věku po stáří. Je to výborný tip pro rodiče, jejichž děti odmítají jíst ovoce a zeleninu. Navíc je zcela bez barviv a přidaných konzervačních přísad.

 

Nacházíte se na webové stránce LR partnera Tomáše Kuňáka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.