Dámské parfémy LR

Vůně propůjčí okamžiku nezapomenutelnou magickou sílu. Unikátní vůně Vás okouzlí. LR nabízí velkou řadu kvalitních vůní – od svůdných vůní hvězd přes lifestylové vůně až po nadčasové LR Classics.

Jakou si zvolit správnou dámskou vůni z nabídky LR parfémů:

Dámské parfémy jsou rozděleny do čtyř hlavních vonných rodin ( A – D ). V každké této rodině jsou vůně uspořádány od jedničky a více podle zvyšující se intenzity. Vyberte si z rodiny vůní tu svou – podle příležitosti, typu, nálady či osobního vkusu.

A) KVĚTINOVÁ – OVOCNÁ – SMYSLNÁ

Vůně s ovocnými tóny ( například švestka, broskev, černý rybíz, jablko ), které jsou zpravidla kombinovány s květinovými tóny.

Příležitost: všechny příležitosti, den i večer, zejména jako a léto

Typ: radující se ze života, spontánní, nekomplikovaný a zároveň smyslný

Parfémy:

 1. LR Classics Santorini
 2. Beautyqueen
 3. Lightning Essence by Rose
 4. Heart & Soul
 5. Guido Maria Kretschmer for women
 6. Pseudonym

 

B) KVĚTINOVÁ – ZELENÁ – ELEGANTNÍ

Vůně, které jsou utvářeny jednotlivými květinovými tóny nebo kombinací více květinových tónů ( například růže, jasmín, kosatec ). Často se zeleným nádechem ( tráva, listy ), který zajistí přirozenou svěžest.

Příležitost: všechny příležitosti, po celý rok

Typ: velmi ženský, romantický, smyslný, elegantní

Parfémy:

 1. Lovingly
 2. Sensual Grace
 3. Femme Noblesse

 

C) SVĚŽÍ – KVĚTINOVÁ – INSPIRUJÍCÍ

Lehké květinové vůně se svěžími ovocnými tóny ( například citrusové ovoce, meloun, liči ), které jsou většinou kombinovány s dubovým mechem, vzácnými dřevy nebo pačuli.

Příležitost: povzbuzující vůně na den, doporučované především v létě

Typ: aktivní, sebevědomý, přirozený, inspirující

Parfémy:

 1. Lightning Essence by Marine
 2. PURE by Guido Maria Kretschmer for women
 3. LR Classics Los Angeles
 4. Rockin Romance
 5. LR Classics Marbella

 

D) ORIENTÁLNÍ – PUDROVÁ – SMYSLNÁ

Orientální, intenzivní vůně díky vanilce, exotickému koření, dřevům nebo pačuli, kombinované s květinovými tóny.

Příležitost: spíše večer, v zimě a při slavnostních příležitostech

Typ: velmi smyslný, výrazný, extravagantní, svůdný

Parfémy:

 1. LR Classics Hawaii
 2. Brilliant look
 3. Lightning Essence by Amber
 4. LR Classics Antigua
 5. Harem

 

Co by jste měli vědět o parfémech:

1. Co je hlava, srdce a základ parfému?

Hlava je první dojem z parfému, to, co cítíme bezprostředně po nastříkání. Srdce se rozvine až v momentě, kdy hlava téměř vyprchá. Je to ústřední složka parfému, která však později také vyprchá. Základ je to, co cítíme v hlavě i v srdci. Tento tón jako jediný nezmizí a zůstává i po několika hodinách.

 2. Jak nejlépe uchovávat parfém?

Parfémy by se měly skladovat na chladném a suchém místě, nejlépe v původním obalu. Silné sluneční záření a teplo mohou změnit barvu vůně, snížit její intenzitu i trvanlivost.

 3. Kam mám vůni nanášet?

Ideální jsou části těla s nejvyšším průtokem krve. Zde je kůže velmi teplá a vůně se díky tomu může nejlépe rozvinout. Taková místa najdete na krku, ve výstřihu, na vnitřní straně zápěstí, na zadní straně kolene, v ohybu loktu a na zátylku. A nezapomeňte na pověstnou kapku parfému za uchem.

 

5 faktorů úspěchu konceptu LR parfémů

 1. Vznik: LR vyvíjí své inovativní vůně od koncepce vonných látek, přes marketingový koncept až po balení. To vše v sídle LR v Německu, ve spolupráci s předními mezinárodními výrobci parfémů a parfuméristy. Výroba probíhá výhradně v centrále LR v německém Ahlenu.
 2. Kvalita: LR dbá na vysokou koncentraci parfémových olejů. Běžně jsou na trhu dostupné parfémy Eau de Parfum v kvalitě 10–14% koncentrace vonných olejů. LR Eau de Parfum se pyšní 12–25% podílem parfémových olejů.
 3. Rozmanitost: LR nabízí tři skupiny parfémů v různé cenové úrovni – parfémy celebrit, designové vůně a LR Classics. Díky tomu dokáže LR nabídnout tu správnou variantu mnoha cílovým skupinám. Promyšlený koncept a exkluzivní vůně za rozumnou cenu dokáží uspokojit každého zákazníka.
 4. Parfémy celebrit: Společnost LR vyvinula jedinečný mezinárodní koncept vůní celebrit. Mezinárodní hvězdy v oblasti filmu, designu a módy vytvářejí v úzké spolupráci s LR vlastní, velmi osobní parfémy.
 5. Know-how: odbornost LR v oblasti vůní potvrzuje řada nominací na německé ocenění DUFT STARS.

 

Dámské parfémy LR

 

Nacházíte se na webové stránce LR partnera Tomáše Kuňáka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.