Aloe Vera Drinking Gely

Žádný jiný přírodní produkt se nemůže pyšnit tisíce let starou a tak úspěšnou tradicí jako Aloe Vera. Již od počátků jsou jí přisuzovány výjimečné schopnosti. Starými národy byla nazývána „rostlinou nesmrtelnosti“, „tichým hojičem“ či „zázrakem z pouště“.

Co se ukrývá v Aloe?

Vitamíny: vitamín B1, B2, B6, B12, vitamín C, cholin, kyselina listová, beta-karoten, α-tokoferol
Minerální látky: sodík, draslík, mangan, hořčík, vápník, zinek, měď, chrom, železo, selen, fosfor
Esenciální aminokyseliny: lysin, valin, leucin, threonin, methionin, isoleucin, fenylalanin, histidin, arginin
Neesenciální aminokyseliny: hydroxyprolin, kyselina glutamová, kyselina asparagová, prolin, alanin, tyrosin, glycin
Enzymy: oxidáza, kataláza, myláza, celuláza, lipáza, fosfatáza, kreatinfosfokináza, dehydrogenáza, aj.
Mono- a polysacharidy: manóza, glukóza, celulóza, L-rhamnóza, aldopentóza, manan, acetylovaný manan, acemanany (acetylované glukomanany), galaktan, glukomanan, glukogalaktomanan, galaktogalakturan, galaktoglukoarabidomanan, arabidogalaktan, pektiny, hemicelulózy, xylan
Ostatní látky: cholesterol, kampesterol, triglyceridy, triterpenoidy, steroidy, β-sitosterol, ligniny, kyselina močová, gibereliny, lektiny, kyselina salicylová, kyselina arachidonová, kyselina γ-linolová, sorbát draselný

Ukazatel kvality LR Aloe Vera Drinking Gelů:

1. Koncentrace Aloe Vera – LR Aloe Vera Drinking Gely obsahují 89–98 % čistého gelu z listů Aloe Vera.
2. Odrůda Aloe Vera – LR zpracovává výhradně rostlinu Aloe Vera Barbadensis Miller, jejíž účinky jsou prokazatelně nejvyšší.
3. Pěstování a forma sklizně – Aloe Vera se pro LR pěstuje ve vyšších nadmořských výškách v čistém prostředí Mexika. Voda i půda jsou zde sledovány a nepoužívají se tady umělá hnojiva ani pesticidy. Sbírají se pouze zralé rostliny (starší dvou let), a to výhradně ručně.
4. Postup výroby – LR zpracovává listy bez slupek, tedy pouze dužinu a v ní obsažený Aloe Vera gel. Aloe Vera Drinking Gely tak neobsahují téměř žádný aloin (látka ve slupkách listů), který má silně projímavé účinky.
5. Certifikace kvality – všechny Aloe Vera Drinking Gely od LR jsou atestovány a pravidelně kontrolovány

Mohlo by Vás zajímat:

Jak dlouho mohu Aloe Vera užívat?
Všechny druhy Aloe Vera Gelů lze preventivně užívat po celý život, a to i ve vzájemné kombinaci.

Kdy musíme být opatrní?
• Při komplikovanějších případech a při akutních stavech se v otázkách dávkování raději obraťte na naše LR lékaře na infolince lékařů.
• Užívání Aloe Vera by měly s lékařem konzultovat také těhotné a kojící ženy.
• Aloe Vera Drinking Gel nesmí užívat lidé s transplantovanými orgány.

Je Aloe Vera Drinking Gel vhodný pro děti?
Ano, je vhodný. Doporučujeme jeho postupné podávání od tří let věku. Dávkování dětem nesmí překročit 20 ml 1x denně. Pro svou mírně nahořklou chuť nemusí Aloe Vera Gel dětem chutnat. Pro dosažení příjemnější chuti jej lze smíchat s vodou nebo ovocnou šťávou. Pro děti obzvláště doporučujeme Aloe Vera Peach bez cukru, který obsahuje 98 % čistého gelu.

Proč se do základní varianty Aloe Vera Drinking Gelu přidává med?
Gel z Aloe je sám o sobě velmi hořký. Proto LR Health & Beauty využívá tradiční receptury františkánského kněze Romana Zaga a přidává do gelu čistý přírodní med. Tím se náš nápoj stává chutným zážitkem a na rozdíl od jiných receptur také originálem.

Proč jsou v nápoji konzervační látky?
Konzervanty jsou látky, které zamezují růstu mikroorganismů a prodlužují tím trvanlivost i uchovatelnost výrobku, což je z hlediska zachování jeho dlouhodobé kvality nezbytné. Při doporučeném dávkování cca 100 ml denně spotřebujete lahev Aloe Vera Gelu cca za 11 dní. Po otevření ji uchovávejte v chladu a spotřebujte maximálně do čtyř týdnů.

 

 

Nacházíte se na webové stránce LR partnera Tomáše Kuňáka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.